Ваги торгові

Ваги торгові

Найпоширенішими пристроями серед терезів є ваги торговельні електронні. Неможливо собі уявити жодний торговий заклад, діяльність якого пов'язана з ваговим товаром, де б не застосовувалося обладнання для зважування. У порівнянні з механічними вагами ваги електронні торгові магазинні відрізняються більшою практичністю, компактністю, універсальністю, великим діапазоном вимірювань, простотою в обслуговуванні і експлуатації.


Порівняти товари (0)


Ваги торговельні електронні Планета  40 кг

Ваги торговельні електронні Планета 40 кг

Технічні характеристики:Найбільша границя зважування (НГЗ): 35-40 кгНайменша границя зважування (НмГЗ): 0,2 кгДискретність ( d ), похибка ( e ); d = e : 5 гІндикатор: кількість 3, ЖК, (маса-ціна-вартість)Дисплей: к-ть 2, двосторон..

Ціну уточнюйте

Торгова вага AP-15EX

Торгова вага AP-15EX

Ваги магазинні AP-15EXНайпопулярніші вже багато років торгові ваги з дисплеєм на стійці. Вдала надійна конструкція, функціональність і простота роблять продуктові ваги АР кращими за співвідношенням "ціна-якість" серед конкурентів. Опис:• Автоматична установка нуля ..

6.038грн.

Торгова вага AP-15EX LT

Торгова вага AP-15EX LT

Ваги магазинні AP-15EX LTНайпопулярніші вже багато років торгові ваги з дисплеєм на стійці. Вдала надійна конструкція, функціональність і простота роблять продуктові ваги АР кращими за співвідношенням "ціна-якість" серед конкурентів.Опис:• Автоматична установка нуля і а..

6.400грн.

Торгова вага AP-15M

Торгова вага AP-15M

Ваги магазинні AP-15MНайпопулярніші вже багато років торгові ваги з дисплеєм на стійці. Вдала надійна конструкція, функціональність і простота роблять продуктові ваги АР кращими за співвідношенням "ціна-якість" серед конкурентів. Опис:• Автоматична установка нуля і..

5.797грн.

Торгова вага AP-15M LT

Торгова вага AP-15M LT

Ваги магазинні AP-15M LTНайпопулярніші вже багато років торгові ваги з дисплеєм на стійці. Вдала надійна конструкція, функціональність і простота роблять продуктові ваги АР кращими за співвідношенням "ціна-якість" серед конкурентів. Опис:• Автоматична установка нул..

6.038грн.

Показано 1 по 5 з 134 (Всього сторінок 27)

Помилка в тексті:

Дякуємо!
Ваш коментар відправлено!

Top