Ваги кранові

Ваги кранові

Дане вагове обладнання набуло широкого поширення в складських приміщеннях різних масштабів, при розвантаженні залізничних вагонів, транспортних засобів у портах і великовантажних авто. Дані пристрої можуть використовуватися як у закритих приміщеннях, так і під відкритим небом, не побоюючись впливу атмосферних опадів.


Порівняти товари (0)


Ваги кранові OCS-10

Ваги кранові OCS-10

Ваги кранові OCS-10Кранові ваги OCS до 10 тонн часто застосовуються для розвантаження та завантаження об'єктів на складі вагою до 10 т. За допомогою інфрачервоного пульта дистанційного керування, що входить в базовий комплект, вагами можна управляти з відстані до 30 м, ..

Ціну уточнюйте

Ваги кранові OCS-3

Ваги кранові OCS-3

Ваги кранові OCS-3Кранові ваги OCS до 3 тонн часто застосовуються для розвантаження та завантаження об'єктів на складі вагою до 3 т. За допомогою інфрачервоного пульта дистанційного керування, що входить в базовий комплект, вагами можна управляти з відстані до 30 м, а з..

Ціну уточнюйте

Ваги кранові OCS-5

Ваги кранові OCS-5

Ваги кранові OCS-5Кранові ваги OCS до 5 тонн часто застосовуються для розвантаження та завантаження об'єктів на складі вагою до 5 т. За допомогою інфрачервоного пульта дистанційного керування, що входить в базовий комплект, вагами можна управляти з відстані до 30 м, а з..

Ціну уточнюйте

Ваги кранові ВК ЗЕВС І-120

Ваги кранові ВК ЗЕВС І-120

Ваги кранові ВК ЗЕВС І-120Кранові ваги ВК ЗЕВС I особливо зручні, якщо необхідно провести зважування, а використання стаціонарних платформних або важких кранових ваг - неможливо. Наша компанія особливо рекомендує ці ваги вантажоперевізникам, рибалкам, фермерам і всім ти..

2.241грн.

Ваги кранові ВК ЗЕВС І-300

Ваги кранові ВК ЗЕВС І-300

Ваги кранові ВК ЗЕВС І-300Кранові ваги ВК ЗЕВС I особливо зручні, якщо необхідно провести зважування, а використання стаціонарних платформних або важких кранових ваг - неможливо. Наша компанія особливо рекомендує ці ваги вантажоперевізникам, рибалкам, фермерам і всім ти..

2.241грн.

Показано 1 по 5 з 18 (Всього сторінок 4)

Помилка в тексті:

Дякуємо!
Ваш коментар відправлено!

Top